تجهیز آرمان

بهترین نوع و برند یو پی اس برای خرید کدام است؟

بهترین برندهای یو پی اس برای خرید

بهترین برندهای یو پی اس خارجی و ایرانی عبارتند از: 

 1. برند مگامد (MegaMode) (برند ایرانی)
 2. برند آلجا (Alja)(برند ایرانی)
 3. برند فاراتل (FaraTel)(برند ایرانی)
 4. برند لگراند (LeGrand) (فرانسوی)
 5. برند فالکون (Falcon) (آمریکایی)
 6. برند اینفورم (Inform) (ترکیه ای)
 7. برند آ.ب.ب (ABB) ( شرکت چندملیتی سوئیسی-سوئدی)

در ادامه این مقاله از تجهیز آرمان، می‌خواهیم بهترین UPS را از دو منظر برای شما عزیزان بررسی کنیم. ابتدا به سراغ معرفی بهترین مارک UPS خواهیم رفت. در بخش دوم مقاله نیز بهترین یو پی اس را برای هر نوع کاربری، در کنار هم بررسی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

راهنمای مطالعه

برای استعلام قیمت و مشاوره برای خرید انواع یو پی اس، استبلایزر و باتری یو پی اس  می توانید با تیم پشتیبانی تجهیز آرمان در ارتباط باشد.

بهترین نوع و برند یو پی اس ایرانی و خارجی

اولین چیزی که افراد در زمان خرید بهترین مارک یو پی اس به ذهنشان می‌رسد، توجه به برند یو پی اس است. برند یو پی اس از جمله موارد مهمی است که باید در زمان خرید به آن توجه داشت. بدون شک خرید از برندهای معتبر و شناخته‌شده ایرانی و خارجی، می‌تواند تضمین‌کننده کیفیت دستگاه شما باشد. در مقابل برندهای نامعتبر ممکن است خسارت‌های جبران‌ناپذیری را به تجهیزات با ارزش شما وارد کنند. به همین دلیل بهتر است که برای این موضوع، حساسیت کافی را به خرج دهید و تنها به سراغ برندهای خوب بروید.

خرید ups از بهترین برندها

از جمله بهترین نوع و برند یو پی اس ایرانی و خارجی می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

برند مگامد (MegaMode)

برند مگامد یک برند ایرانی تولیدکننده دستگاه یو پی اس به شمار می‌رود و محصولات آن از جمله پرفروش‌ترین محصولات ایرانی به شمار می‌رود. محصولات این برند همگی از بهترین متریال‌ها و همچنین تحت استانداردهای اروپایی تولید و به بازار عرضه شده است. اگر به دنبال بهترین دستگاه یو پی اس ایرانی باکیفیت و همین طور با قیمت مناسب هستید، بدون شک محصولات برند مگامد می‌تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

برند آلجا (Alja)

برند آلجا را نیز می‌توان از برندهای ایرانی تولیدکننده دستگاه یو پی اس به شمار آورد. این شرکت از سال 82، با نام کامل شرکت آمایش لوازم جانبی الکترونیک و صنعت روز پا به عرصه گذاشت و در ابتدا، کارش واردات برندهای خارجی یو پی اس بود. با افزایش تقاضا، این شرکت خود راه تولید یو پی اس را در پیش گرفت و محصولات خود را تحت عنوان برند آلجا روانه بازار کرد. این برند را نیز می‌توان از جمله برندهای قابل‌اعتماد ایرانی دانست.

برند فاراتل (FaraTel)

فاراتل یکی از قدیمی‌ترین برندهای ایرانی است که بیشتر از 40 سال در زمینه تولید تجهیزات الکترونیک فعالیت دارد. این برند اولین مدل دستگاه یو پی اس خود را در سال 1355 روانه بازار کرد و به همین دلیل می توان گفت که کارنامه بسیار پرباری در این زمینه دارد. این شرکت بعد از تمام این سال‌ها هنوز هم پابرجاست و با قدرت تمام به تولید محصولات خود ادامه می‌دهد. برای خرید یو پی اس ایرانی، بدون شک باید این برند را نیز جزو گزینه‌های خود قرار دهید.

بهترین برندهای ایرانی یو پی اس

برند لگراند (LeGrand)

برند لگراند را می‌توان در زمره بهترین برندهای خارجی تولیدکننده دستگاه یو پی اس در ایران به شمار آورد. محصولات این برند فرانسوی در کل دنیا به فروش می‌رسد و به همین دلیل این برند را نه فقط در ایران، بلکه در سطح بین‌المللی نیز می‌توان از شناخته‌شده‌ترین برندها به شمار آورد. گفتنی است که شرکت مگامد که پیش‌تر درباره‌اش گفتیم، نمایندگی انحصاری محصولات برند LeGrand در ایران به شمار می‌رود.

برند فالکون (Falcon)

و به عنوان آخرین برند یو پی اس خارجی که در این مطلب به شما معرفی خواهیم کرد، باید به سراغ یو پی اس‌های برند فالکون برویم. این برند اصالتا آمریکایی است و بیشتر از 20 سال است که تاسیس شده است. محصولات این برند را می‌توان از جمله بهترین دستگاه‌های یو پی اس در سطح بین‌المللی دانست. بسیاری از کشورها خواهان محصولات این برند هستند و ایران نیز از جمله کشورهایی است که می‌توان محصولات این برند را در آن پیدا کرد.

بهترین برندهای خارجی خرید یو پی اس

برند اینفورم (Inform)

از دیگر برندهای خارجی تولیدکننده یو پی اس، می‌توانیم به برند اینفورم نیز اشاره کنیم. این برند از سال 1980 میلادی تاسیس شده و اصالتا یک برند ترکیه‌ای به شمار می‌رود. برند مگامد ایرانی را می‌توان شریک تجاری این برند به حساب آورد، این دو برند در ایران و ترکیه فعالیت عمده‌ای داشتند تا اینکه توسط شرکت لگراند فرانسوی خریداری شدند. محصولات برند اینفورم را نیز می‌توان از جمله بهترین محصولات یو پی اس بازار ایران به شمار آورد.

برند آ.ب.ب (ABB)

از جمله بهریتن برندهای خارجی ( شرکت چندملیتی سوئیسی-سوئدی) تولیدکننده یو پی اس که محصولاتشان در بازار ایران نیز موجود است، می‌توانیم به برند آ ب ب (ABB) اشاره کنیم. تنوع محصولات این برند بسیار زیاد است و هر نوع یو پی اسی که نیاز داشته باشید را می‌توانید در بین تولیدات این برند پیدا کنید. تکنولوژی به کار رفته در محصولات این برند بسیار پیشرفته است و این برند را در برخی از موارد، می‌توان ابداع‌کننده برخی از تکنولوژی‌های خاص در دستگاه یو پی اس دانست.

بهترین نوع و برند یو پی اس برای هر کاربری

بخش دوم مقاله از همین قسمت آغاز می‌شود. از دستگاه یو پی اس برای کاربری‌های مختلفی استفاده می‌شود. هر دستگاه یو پی اس نیز ویژگی‌های خاص خودش را دارد و به همین دلیل، برای هر نوع کاربری، از دستگاه یو پی اس خاصی استفاده می‌شود. اگر به دنبال خرید بهترین نوع و برند یو پی اس هستید، باید یو پی اس مناسب هر کاربری را خریداری کنید تا بیشترین میزان بازدهی را شاهد باشید.

انواع یو پی اس برای کاربردهای مختلف

بهترین نوع و برند یو پی اس برای هر نوع کاربری، به شرح زیر است؛

یو پی اس تجهیزات پزشکی

بهترین دستگاه یو پی اس برای تجهیزات پزشکی، یو پی اس آنلاین است. این یو پی اس میزان محافظت بسیار بالایی از تجهیزات حساس دارد.

پیشنهاد ویژه: خرید یو پی اس تجهیزات پزشکی

یو پی اس مناسب تجهیزات پزشکی

یو پی اس دستگاه لیزر

برای دستگاه‌های لیزر نیز از دستگاه یو پی اس آنلاین استفاده می‌شود. دستگاه‌های یو پی اس سه فاز به تک فاز بهترین انتخاب برای تجهیزات لیزر هستند.

پیشنهاد ویژه: خرید یو پی اس دستگاه لیزر

یو پی اس دندانپزشکی

برای دندان‌پزشکی‌ها نیز از یو پی اس آنلاین استفاده می‌شود. توان مورد نیاز یو پی اس برای این کار، بین 5 الی 7 کیلوولت آمپر است.

پیشنهاد ویژه: خرید یو پی اس یو نینت دندانپزشکی

یو پی اس سی تی اسکن

دستگاه سی تی اسکن از جمله مهم‌ترین تجهیزات پزشکی است و برای آن از یو پی اس آنلاین استفاده می‌شود. این یو پی اس باید سه فاز باشد و توان آن نیز در حد 200 الی 400 کیلوولت آمپر باشد.

پیشنهاد ویژه: خرید یو پی اس سی تی اسکن

یو پی اس دستگاه ماموگرافی

برای دستگاه ماموگرافی نیز از یو پی اس آنلاین استفاده می‌شود. در کنار این یو پی اس، بهتر است که از ترانس ایزوله نیز استفاده شود.

پیشنهاد ویژه: خرید یو پی اس دستگاه ماموگرافی

یو پی اس سرور

تجهیزات سرور نیز بسیار اهمیت دارند و به همین دلیل بهتر است که از یو پی اس آنلاین برای آن‌ها استفاده شود. یو پی اس‌های رکمونت با ظرفیت 3 کیلووات و توان 900 ولت آمپر برای این کاربری مناسب هستند.

پیشنهاد ویژه: خرید یو پی اس سرور

یو پی اس آسانسور

به طور معمول، برای استفاده از آسانسور در مواقع ضروری، از یو پی اس لاین اینتراکتیو استفاده می‌شود. این نوع محافظت مناسبی را برای این کاربری ارائه می‌دهد.

پیشنهاد ویژه: خرید یو پی اس آسانسور

یو پی اس دوربین مداربسته

برای سیستم‌های امنیتی و دوربین مداربسته نیز معمولا از یو پی اس لاین اینتراکتیو استفاده می‌شود. حداقل قدرت این دستگاه نیز باید حدود 300 وات باشد.

پیشنهاد ویژه: خرید یو پی اس دوربین مدار بسته

یو پی اس خانگی

برای مصارف خانگی و کم‌اهمیت‌تر، معمولا از یو پی اس لاین اینتراکتیو استفاده می‌شود. بهترین نوع و برند یو پی اس خانگی، دستگاهی است که تک فاز باشد و توانی در حدود 1 کیلوولت آمپر داشته باشد.

پیشنهاد ویژه: خرید یو پی اس خانگی

یو پی اس مودم

استفاده از مودم در کاربری‌های اداری بسیار اهمیت دارد. به همین دلیل برای آن از یو پی اس لاین اینتراکتیو استفاده می‌شود. حداقل توان مورد نیاز برای آن نیز 700 ولت آمپر است.

پیشنهاد ویژه: خرید یو پی اس مودم

یو پی اس کرکره برقی

برای راه‌اندازی کرکره برقی نیز از یو پی اس لاین اینتراکتیو استفاده می‌شود. توان مورد نیاز برای این دسته از یو پی اس‌ها در حدود 1500 الی 2000 ولت آمپر است.

پیشنهاد ویژه: خرید یو پی اس کرکره برقی

یو پی اس دستگاه خودپرداز

برای دستگاه خودپرداز یا همان عابر بانک، می‌توان هم از دستگاه یو پی اس آنلاین استفاده کرد و هم از یو پی اس های آفلاین. گفتنی است که بدانید قیمت یو پی اس برای خودپرداز می‌تواند بسیار متنوع باشد. بسته به ویژگی‌های دستگاه، قیمت یو پی اس خودپرداز نیز کم یا زیاد خواهد شد.

خرید یو پی اس از تجهیز آرمان

برای مشاوره در زمینه خرید و استعلام قیمت انواع یو پی اس، باتری یو پی اس و استابلایزر و همچنین عیب یابی و تعمیر یو پی اس با مشاوران تجهیز آرمان در ارتباط باشید.

تلفن ثابت : ۰۷۱۳۲۳۶۳۳۸۴ – ۰۷۱۳۲۳۶۳۳۸۵ – ۰۷۱۳۲۳۵۵۴۴۷

فروش: ۰۹۹۳۷۶۵۷۲۰۶

خدمات پس از فروش: ۰۹۱۷۹۹۶۸۶۸۴

آدرس: شیراز – خیابان فلسطین – حد فاصل هدایت و حکیمی – پلاک ۵۰

سوالات متداول

برندهای مگامد، برند آلجا و برند فاراتل، از جمله بهترین برندهای ایرانی یو پی اس به شمار می‌روند.

از جمله بهترین برندهای خارجی یو پی اس می‌توان به لگراند، اینفورم، آب‌ب و فالکون اشاره کرد.

مهم‌ترین و پراستفاده‌ترین نوع یو پی اس، نوع آنلاین آن است. در مقام بعدی، یو پی اس لاین اینتراکتیو قرار می‌گیرد.

8 دیدگاه دربارهٔ «بهترین نوع و برند یو پی اس برای خرید کدام است؟»

 1. مقاله کاملی بود، متشکریم. مارکهای یو پی اس که در مقاله ذکر شده در سایت تجهیز آرمان موجود هستن برای خرید؟

 2. سلام به شما. من میخوام برای استفاده خونگی یو پی اس خریداری کنیم، میتونم از نوع آفلاین هم استفاده کنم؟ مرسی از راهنمایتون

  1. پشتیبان سایت

   سلام بله امکان پذیر هست
   کافیه یک تماس یا یک پیامک به بخش فروش ما داشته باشید

 3. مقاله کاملی بود، متشکریم. مارکهای یو پی اس که در مقاله ذکر شده در سایت تجهیز آرمان موجود هستن برای خرید؟

 4. بازتاب: essay writing homework help

  1. پشتیبان سایت

   سلام
   بهترین یک کلمه کلمه کلی هست
   در عین حال ما نماینده یوپی‌اس مگامد( ایرانی) با کیفیت بالا و خدمات فوق‌العاده هستیم
   و همچنین یوپی‌اس Master Guard آلمان بین خارجی ها عالی هست
   جهت اطلاعات بیشتر با بخش فروش میتونین در ارتباط باشید
   09179968626

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09937657206

برای استعلام قیمت و یا مشاوره خرید با ما تماس بگیرید.

یو پی اس

باتری یو پی اس

استابلایزر