تجهیز آرمان

چرا نباید باتری قدیمی را با باتری جدید سری کنیم؟

عدم سری کردن باتری قدیمی با باتری جدید

آیا تا به حال برایتان پیش آمده که بخواهید باتری قدیمی خود را با باتری جدید سری کنید؟ آیا به عواقب این کار فکر کرده‌اید؟ توجه داشته باشید که پس از خرید باتری یو پی اس، نگهداری از آن بسیار مهم و حائز اهمیت است. پس بهتر است به این نکته یعنی عدم سری کردن باتری قدیمی با باتری جدید نیز دقت کنید تا مشکلی برای باتری شما پیش نیاید. در ادامه تجهیز آرمان در یک ویدئو کوتاه به شما توضیح داده است که چرا نباید باتری قدیمی را با باتری جدید سری کرد. پس با ما همراه باشید.

برای استعلام قیمت و مشاوره برای خرید انواع یو پی اس، استبلایزر و باتری یو پی اس  می توانید با تیم پشتیبانی تجهیز آرمان در ارتباط باشد.

راهنمای مطالعه

علت عدم سری کردن باتری قدیمی با باتری جدید

برخی از افراد برای خرج کمتر باتری قدیمی را با باتری جدید سری می‌کنند. اما آیا این کار درست است؟ برای پاسخ به این سوال ابتدا ویدئو زیر را ببینید. در این ویدئو کوتاه به شما توضیح داده‌ایم که با این کار چه مشکی برای باتری یو پی اس شما پیش خواهد آمد.
پیشنهاد مطالعه: طریقه نصب باتری یو پی اس زمانی که باتری قدیمی را با باتری جدید خود سری می‌کنید، چون باتری قدیمی دیگر توان تحمل جریان جدید را ندارد زیرا ظرفیت آن به مرور زمان افت کرده است. اما باتری جدید جریان زیادی را می‌کشد و همین سبب می‌شود تا به باتری قدیمی فشار زیادی وارد شده و در نهایت از هم متلاشی شود. حتی ممکن است باتری جدید شما نیز به همین سرنوشت دچار شود. با این اتفاق ممکن است گارانتی محصول مشمول باتری شما نشود. عواقب این اتفاق می‌تواند ترکیدن باتری و پخش شدن اسید نیز باشد. پس باید از انجام این کار به شدت جلوگیری کنید. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید باتری یو پی اس، همچنین درخواست کمک برای نصب باتری یو پی اس، از اعضای تیم ما کمک بگیرید؛ با ما در تماس باشید.

تلفن ثابت : ۰۷۱۳۲۳۶۳۳۸۴ – ۰۷۱۳۲۳۶۳۳۸۵ – ۰۷۱۳۲۳۵۵۴۴۷

فروش: ۰۹۹۳۷۶۵۷۲۰۶

خدمات پس از فروش: ۰۹۱۷۹۹۶۸۶۸۴

آدرس: شیراز – خیابان فلسطین – حد فاصل هدایت و حکیمی – پلاک ۵۰


پیشنهاد ویژه: تعمیرات یو پی اس در شیراز

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09937657206

برای استعلام قیمت و یا مشاوره خرید با ما تماس بگیرید.

یو پی اس

باتری یو پی اس

استابلایزر