تجهیز آرمان

چرا برای کلینیک‌های زیبایی به یو پی اس نیاز داریم؟

یو پی اس کلینیک زیبایی

یکی از مهم‌ترین کاربردهای دستگاه یو پی اس، برای کلینیک‌های زیبایی و تجهیزات موجود در آن‌ها است. تجهیزاتی که در کلینیک‌های زیبایی قرار دارند، از حساسیت بسیار بالایی برخوردار هستند و همین‌طور هزینه خرید و تعمیر یا تعویض قطعات آن‌ها بسیار زیاد است. درست به همین دلیل، خرید یو پی اس برای چنین مواردی، بسیار رواج دارد.

در این مقاله از مجله تجهیز آرمان، می‌خواهیم این موضوع را با جزییات بیشتری بررسی کنیم. ابتدا به سراغ دلایل اهمیت استفاده از یو پی اس در مراکز پزشکی و کلینیک‌های زیبایی خواهیم رفت و در ادامه آن نیز، بهترین نوع دستگاه یو پی اس برای کلینیک های زیبایی را به شما معرفی خواهیم کرد. با ما تا پایان این مطلب، همراه بمانید.

راهنمای مطالعه

منظور از کلینیک زیبایی چیست؟

اول از همه، برای اینکه بهتر بتوانیم دلیل استفاده از یو پی اس در کلینیک های زیبایی را درک کنیم، بهتر است که با ماهیت این کلینیک‌ها آشنا شویم. بدون شک هر یک از ما به خوبی می‌دانیم که یک کلینیک زیبایی چیست، کارش چیست و معمولا چه اموری در آن انجام می‌شود. کلینیک‌های زیبایی، اماکنی هستند که خدمات زیبایی به افراد ارائه می‌دهند.

از جمله متداول‌ترین خدماتی که در کلینیک‌های زیبایی ارائه می‌شود، می‌توانیم به لیزر موهای زائد، کاشت مو، جراحی‌های زیبایی، عمل بینی و…، خدمات جوانسازی پوست، و هزار و یک نوع خدمات دیگر اشاره کنیم. بدون شک تمامی این امور، با دستگاه‌های مخصوص به خود انجام می‌شوند و بدون وجود این تجهیزات، بسیاری از امور ممکن نخواهد بود.

دستگاه یو پی اس چیست؟

یو پی اس یا دستگاه منبع تغذیه بی‌وقفه یا همان UPS (Uninterruptible Power Supply) از جمله مهم‌ترین دستگاه‌های محافظت الکتریکی به شمار می‌رود. همان‌طورکه از نام این دستگاه نیز به خوبی پیدا است، مهم‌ترین کاربرد آن برای مواقعی است که جریان برق اصلی شهری قطع شده است. در چنین مواقعی، باتری یو پی اس فعال شده و جریان مورد نیاز، از همین طریق برای دستگاه‌های و و تجهیزات موجود، تامین می‌شود.

علاوه بر تامین جریان برق مورد نیاز در مواقع ضروری، این دستگاه می‌تواند نقش یک دستگاه تثبیت‌کننده جریان برق را نیز ایفا کند. ساختار و تکنولوژی به‌کار رفته در دستگاه یو پی اس به شکلی است که می‌تواند جریان خروجی را در یک بازه مشخص ثابت نگه دارد و یک جریان بدون نوسان برای تجهیزات متصل، فراهم آورد. چنین قابلیتی در انواع پیشرفته‌تر این دستگاه، مثلا دستگاه یو پی اس آنلاین بیشتر به چشم می‌خورد.

برای استعلام قیمت و مشاوره برای خرید انواع یو پی اس، استبلایزر و باتری یو پی اس  می توانید با تیم پشتیبانی تجهیز آرمان در ارتباط باشد.

چرا در کلینیک زیبایی از یو پی اس استفاده می‌شود؟

اکنون مهم‌ترین سوالی که باید به آن پاسخ دهیم، آن است که چرا در کلینیک‌های زیبایی از دستگاه یو پی اس استفاده می‌شود؟ چنان که در بخش‌های قبلی نیز به آن اشاره کردیم، در هر کلینیک زیبایی، دستگاه‌ها و تجهیزات الکتریکی مختلفی وجود دارد. برای انجام امور مهمی که در کلینیک‌ها انجام می‌شود، وجود این دستگاه‌ها اساسی و مهم است.

از طرف دیگر، این دستگاه‌ها همگی از جمله دستگاه‌های حساس از نظر الکتریکی هستند. کوچک‌ترین نوسانی یا شوک الکتریکی می‌تواند به قطعات یا مدار اصلی آن‌ها آسیب وارد کند و دستگاه را از کار بیندازد. اکنون باتوجه به این موارد، استفاده از دستگاه یو پی اس در کلینیک زیبایی، از دو جهت اهمیت بسیار پیدا می‌کند:

  • برای خدمت به مراجعین و رفاه حال آن‌ها در تمام مواقع، لازم است که یک دستگاه یو پی اس در مرکز وجود داشته باشد. این دستگاه می‌تواند در زمان قطعی برق، جریان مورد نیاز برای راه‌اندازی و استفاده از دستگاه را فراهم آورد.
  • دوم آنکه این دستگاه‌ها بسیار ارزشمند هستند؛ هزینه خرید دستگاه جدید، تعویض قطعه و حتی تعمیر و سرویس آن‌ها می‌تواند بسیار گزاف باشد. برای جلوگیری از چنین اتفاقات ناخوشایندی، استفاده از یو پی اس می‌تواند گزینه‌ای مناسب باشد.

حفظ سلامت تجهیزات کلینیک های زیبایی

بهترین یو پی اس برای کلینیک های زیبایی کدام است؟

دستگاه یو پی اس، انواع و اقسام مختلفی دارد و هر یک نیز دارای ویژگی‌های خاص خود هستند. باتوجه به نیازهای کلینیک های زیبایی، باید از دستگاه یو پی اس خاصی برای آن‌ها استفاده کرد. یو پی اس را معمولا در سه دسته‌بندی یو پی اس آفلاین، آنلاین و لاین اینتراکتیو قرار می‌دهند؛ اما به باور متخصصان:

بهترین دستگاه یو پی اس کلینیک های زیبایی، یو پی اس «آنلاین» از نوع «سه فاز» بوده و بهتر است که توان آن نیز در حدود 10 کیلوولت آمپر باشد.

بهترین یو پی اس برای کلینیک های زیبایی

این دستگاه یو پی اس تمام ویژگی‌های لازم برای برآورده کردن یک کلینیک زیبایی را در خود جای داده است و می‌تواند بهترین عملکرد را از خود نشان دهد. از آنجایی که دستگاه‌های موجود در یک کلینیک بسیار حساس هستند، یو پی اس آنلاین می‌تواند بیشترین میزان محافظت الکتریکی را برای کاربر به ارمغان بیاورد. البته متخصصان باور دارند که اگر تجهیزات کلینیک در رده نیمه‌حساس قرار گرفتند، یو پی اس لاین اینتراکتیو نیز می‌تواند در رده دوم گزینه‌های مناسب قرار بگیرد.

ویژگی‌های یو پی اس کلینیک زیبایی چیست؟

چنان که قبل‌تر نیز به آن اشاره کردیم، دستگاه‌های یو پی اس در انواع مختلفی در بازار وجود دارند و هر یک نیز ویژگی‌های خاص خودشان را دارند. برای مثال یو پی اس آسانسور ویژگی‌های مخصوص خودش را دارد. ویژگی یو پی اس مخصوص کلینیک زیبایی را نیز می‌توان از دو نظر بررسی کرد:

نوع آنلاین یو پی اس

بر اساس سیستم و تکنولوژی به کار رفته در یو پی اس‌ها، می‌توان آن‌ها در سه دسته آفلاین و آنلاین و لاین اینتراکتیو تقسیم‌بندی کرد. یو پی اس آنلاین از بین سه نوع مذکور، پیشرفته‌ترین ساختار را دارد و می‌تواند بالاترین میزان محافظت را از تجهیزات متصل، به عمل آورد. در نوع آنلاین، اینورتر همیشه در مدار فعال است و همین عامل باعث می‌شود که جریان خروجی، بالاترین کیفیت را برای تجهیزات کلینیک به ارمغان بیاورد.

نوع سه فاز یو پی اس

دسته‌بندی دیگری که می‌توان انواع یو پی اس را در آن جای داد، نوع سه فاز و تک فاز آن است. یو پی اس‌های سه فاز برای انتقال جریان برق از سه کانداکتور یا همان سیم فاز استفاده می‌کنند. وجود سه سیم، باعث می‌شود که حجم جریان خروجی بیشتر باشد و دستگاه‌هایی که مصرف برق بیشتری دارند، باکیفیت بیشتری کار کنند، عملکرد بهتری داشته باشند و همین‌طور دچار آسیب نشوند.

محافظت از تجهیزات کلینیک های زیبایی

آیا در کنار یو پی اس به استابلایزر هم نیاز است؟

در نهایت، آخرین سوالی که بسیاری از خریداران دوست دارند پاسخش را بدانند، آن است که آیا در کنار یو پی اس کلینیک زیبایی، به خرید استبلایزر نیز نیاز است یا خیر؟ پاسخ این سوال، بیشتر از هر چیز به تجهیزات موجود در آن کلینیک بستگی دارد.

در بیشتر مواقع، خرید یو پی اس می‌تواند نقش استابلایزر را نیز برای شما ایفا کند و آن زمان، دیگر نیازی به خرید استابلایزر نیست. اما اگر دستگاه‌های موجود نیمه‌حساس یا غیرحساس هستند، اصلا نیازی به خرید یو پی اس نخواهد بود و خرید یک دستگاه استابلایزر می‌تواند به بهترین شکل نیازهای ما را برطرف کند.

یو پی اس جایگزین استبلایزر برای کلینیک های زیبایی

در نهایت، گاهی اوقات پیش می‌آید که افراد برای محافظت الکتریکی از خود دستگاه یو پی اس، از دستگاه استابلایزر استفاده می‌کنند. به این صورت که ابتدا دستگاه استابلایزر را در مدار قرار می‌دهند و سپس دستگاه یو پی اس را به آن متصل می‌کند. این کار باعث می‌شود که طول عمر و سلامت دستگاه یو پی اس تضمین شود.

کلام آخر

در این مقاله از یو پی اس مناسب کلینیک های زیبایی برای شما حرف زدیم. لزوم وجود یو پی اس در کلینک‌های زیبایی را دانستیم، بهترین نوع یو پی اس برای این کاربری را معرفی کردیم. در نهایت نیز ویژگی‌های آن را در کنار هم بررسی کردیم. اکنون زمان است که برای خرید اقدام نماییم.

خرید تجهیزات یو پی اس در شیراز

اگر قصد خرید یو پی اس کلینیک زیبایی دارید، تجهیز آرمان می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. شرکت تجهیز آرمان با سال‌ها سابقه در زمینه فروش انواع تجهیزات محافظت الکتریکی، یو پی اس، باتری یو پی اس و استابلایزر، بهترین انتخاب برای شما به شمار خواهد رفت. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تلفن ثابت : ۰۷۱۳۲۳۶۳۳۸۴ – ۰۷۱۳۲۳۶۳۳۸۵ – ۰۷۱۳۲۳۵۵۴۴۷

فروش: ۰۹۹۳۷۶۵۷۲۰۶

خدمات پس از فروش: ۰۹۱۷۹۹۶۸۶۸۴

 

 

سوالات متداول

تجهیزات به کار رفته در این کلینیک‌ها بسیار حساس هستند و برای محافظت از سلامت آن‌ها، بهتر است که از دستگاه یو پی اس استفاده کنیم.

یو پی اس آنلاین از نوع سه فاز و با توان 10 کیلوولت آمپر می‌تواند بهترین انتخاب برای کلینیک های زیبایی باشد.

عوامل بسیاری می‌توانند در قیمت دستگاه مورد نظر شما تاثیر داشته باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان ما در تجهیز آرمان تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09937657206

برای استعلام قیمت و یا مشاوره خرید با ما تماس بگیرید.

یو پی اس

باتری یو پی اس

استابلایزر