تجهیز آرمان

آشنایی با یو پی اس مناسب دستگاه خودپرداز

یو پی اس مناسب دستگاه خودپرداز

یکی از مهم‌ترین کاربردهای انواع دستگاه یو پی اس ، استفاده از آن برای دستگاه خودپرداز یا همان ATM است. این دستگاه نیز برای عملکرد مناسب و خدمت‌رسانی به کاربران، در مواقع اضطراری به جریان برق نیاز دارد؛ به همین دلیل برا تامین انرژی مورد نیاز این دستگاه باید از یو پی اس استفاده کنیم. در این مطلب با یو پی اس خودپرداز آشنا خواهیم شد.

برای استعلام قیمت و مشاوره برای خرید انواع یو پی اس، استبلایزر و باتری یو پی اس  می توانید با تیم پشتیبانی تجهیز آرمان در ارتباط باشد.

پیشنهاد ویژه: فروش یو پی اس شیراز

راهنمای مطالعه

بهترین یو پی اس برای خودپرداز چیست؟

بهترین یو پی اس برای خودپرداز

دستگاه یو پی اس انواع و اقسام مختلفی دارد و هر یک نیز ویژگی‌های خاص خودشان را دارند. برای هر نوع کاربری، ابتدا باید ویژگی هر یک از یو پی اس‌ها را شناخت و سپس بهترین آن‌ها را انتخاب کرد. به باور متخصصان ما در تجهیز آرمان:

بهترین یو پی اس برای استفاده در تجهیزات خودپرداز و ATM، دستگاه یو پی اس آنلاین است.

Ups انلاین بالاترین میزان محافظت از تجهیزات الکتریکی را به همراه دارد و می‌تواند جریان برق ثابت و بدون ایرادی را وارد مدار برق مصرفی دستگاه خودپرداز کند. از آنجایی که دستگاه خودپردار در زمره تجهیزات الکتریکی حساس قرار می‌گیرد، برای همین بهتر است که برای آن از دستگاه یو پی اس آنلاین استفاده کنیم.

ظرفیت یو پی اس خودپرداز باید چقدر باشد؟

بسته به نوع دستگاه خودپرداز، ظرفیت مورد نیاز یو پی اس برای آن نیز متفاوت خواهد بود. از نظر کارشناسان تجهیز آرمان، بهترین ظرفیت برای دستگاه یو پی اس مخصوص خودپرداز:

یو پی اسی است که بین 1 الی 3 کیلوولت‌آمپر ظرفیت داشته باشد.

در صورتی که دستگاه یو پی اس برای برق اضطراری به ژنراتور مجهز باشد، بدیهی است که از ظرفیت‌های کمتری برای یو پی اس استفاده می‌شود. در غیر این صورت، معمولا از یو پی اس‌های قوی‌تر برای این دستگاه استفاده می‌شود.

متخصصان تجهیز آرمان در انتخاب بهترین نوع یو پی اس برای خودپرداز، شما را یاری خواهند کرد.

پیشنهاد مطالعه: محاسبه توان ups

چرا باید برای خودپرداز از یو پی اس استفاده کنیم؟

آشنایی با یو پی اس مناسب دستگاه خودپرداز

استفاده از دستگاه یو پی اس برای خود پرداز و ATM از دو جهت اهمیت دارد که در ادامه هر دو را شرح خواهیم داد:

  • اول از همه اینکه دستگاه خودپرداز، یکی از حساس‌ترین و در عین حال گران‌قیمت‌ترین تجهیزات الکتریکی است. هزینه خرید و تعمیر این دستگاه بسیار هنگفت است و بدون شک می‌تواند دردسرهای بسیاری را برای صاحبانش به همراه داشته باشد. هرگونه نقص و نوسان در جریان برق شهری، می‌توان منجر به آسیب به این دستگاه شود. دستگاه یو پی اس با مزایای حفاظت الکتریکی خود، می‌تواند از آسیب به خودپرداز جلوگیری کند.
  • دوم، استفاده از دستگاه خودپرداز در تمامی اوقات شبانه روز می‌تواند بسیار مهم باشد. کاربران حتی در زمان قطعی جریان برق نیز ممکن است نیاز حیاتی به دستگاه یو پی اس داشته باشند، به همین دلیل، اتصال این دستگاه به یک منبع تغذیه بی وقفه، می‌تواند بسیار مهم باشد. یو پی اس می‌تواند این نقش را به بهترین شکل ایفا کرده و حتی در زمان قطعی جریان برق شهری نیز جریان مورد نیاز خودپرداز را تامین کند.

پیشنهاد مطالعه: یو پی اس چند ساعت کار میکند

خرید دستگاه یو پی اس خودپرداز

در این مطلب با دستگاه یو پی اس مخصوص خودپرداز آشنا شدیم. یو پی اس آنلاین با ظرفیت بین 1 تا 3 کیلوولت آمپر می‌تواند بهترین انتخاب برای این دستگاه باشد. اگر قصد خرید دستگاه یو پی اس مناسب خودپرداز و ATM را دارید، مجموعه تجهیز آرمان در خدمت شما عزیزان خواهد بود.

تلفن ثابت : ۰۷۱۳۲۳۶۳۳۸۴ – ۰۷۱۳۲۳۶۳۳۸۵ – ۰۷۱۳۲۳۵۵۴۴۷

فروش: ۰۹۹۳۷۶۵۷۲۰۶

خدمات پس از فروش: ۰۹۱۷۹۹۶۸۶۸۴

آدرس: شیراز – خیابان فلسطین – حد فاصل هدایت و حکیمی – پلاک ۵۰

پیشنهاد ویژه: فروش یو پی اس در شیراز

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09937657206

برای استعلام قیمت و یا مشاوره خرید با ما تماس بگیرید.

یو پی اس

باتری یو پی اس

استابلایزر